Fifa World Cup 2018

June14

Match 1 : Group A

खेल खेल्ने समय
South Koreaरूस
०८:३० PM
Saudi Arabiaसउदी अरब
June15

Match 2 : Group A

खेल खेल्ने समय
Egyptइजिप्ट
०५:३० PM
Uruguayउरुग्वे
June15

Match 3 : Group B

खेल खेल्ने समय
Moroccoमोरक्को
०८:३० PM
Iranईरान
June15

Match 4 : Group B

खेल खेल्ने समय
Portugalपुर्तगाल
११:३० PM
Spainस्पेन

फिफा वर्ल्ड कप २०१८: तपाईंको फेबरेट टिम कुन चाहिं ग्रुपमा छ, कहिले र कहाँ पुरा विवरण हेर्नुहोस

जेठ ३१ गते
14 Jun 2018 – 18:00 Local time

Group A

Luzhniki Stadium

Moscow



रूस – ५
बेलुका ८ः४५

साउदी अरब – ०
असार १ गते
15 Jun 2018 – 17:00 Local time

Group A

Ekaterinburg Arena

Ekaterinburg




इजिप्ट-0
साँझ ५ः४५


उरुग्वे-१
असार १ गते
15 Jun 2018 – 18:00 Local time

Group B

Saint Petersburg Stadium

St. Petersburg




मरोक्को-0
राती ८ः४५


इरान-१
असार १ गते
15 Jun 2018 – 21:00 Local time

Group B

Fisht Stadium

Sochi




पोर्चुगल-३
राती ११ः४५


स्पेन--३
असार २ गते
16 Jun 2018 – 13:00 Local time

Group C

Kazan Arena

Kazan




फ्रान्स-
दिउँसो ३ः४५


अस्ट्रेलिया-
असार २ गते
16 Jun 2018 – 16:00 Local time

Group D

Spartak Stadium

Moscow




अर्जेन्टिना-1
साँझ ६ः४५


आइसल्याण्ड-1
असार २ गते
16 Jun 2018 – 19:00 Local time

Group C

Mordovia Arena

Saransk




पेरु-0
राती ९:४५


डेनमार्क-1
असार २ गते
16 Jun 2018 – 13:00 Local time

Group D

Kaliningrad Stadium

Kaliningrad




क्रोएशिया-2
राती १२ः४५


नाइजेरिया-0
असार ३ गते
17 Jun 2018 – 21:00 Local time

Group E

Samara Arena

Samara




कोस्टा रिका-0
साँझ ५ः४५


सर्बिया-1
असार ३ गते
17 Jun 2018 – 18:00 Local time

Group F

Luzhniki Stadium

Moscow




जर्मनी-0
राती ८ः४५


मेक्सिको-1
असार ३ गते
15 Jun 2018 – 17:00 Local time

Group E

Rostov Arena

Rostov-On-Don




ब्राजिल-1
राती ११ः४५


स्विजरल्याण्ड-1
असार ४ गते
18 Jun 2018 – 15:00 Local time

Group F

Nizhny Novgorod Stadium

Nizhny Novgorod




स्वीडेन-1
बेलुका ५ः४५


दक्षिण कोरिया-0
असार ४ गते
15 Jun 2018 – 18:00 Local time

Group G

Fisht Stadium

Sochi




बेल्जियम-3
राती ८ः४५


पानामा-0
असार ४ गते
18 Jun 2018 – 21:00 Local time

Group G

Volgograd Arena

Volgograd




टुनीशिया-1
राती ११ः४५


इङ्गल्याण्ड-2
असार ५ गते
19 Jun 2018 – 15:00 Local time

Group H

Mordovia Arena

Saransk




कोलोम्बिया-1
साँझ ५ः४५


जापान-2
असार ५ गते
15 Jun 2018 – 18:00 Local time

Group H

Spartak Stadium

Moscow




पोल्याण्ड-1
राती ८ः४५


सेनेगल-2
असार ५ गते
19 Jun 2018 – 21:00 Local time

Group A

Saint Petersburg Stadium

St. Petersburg




रूस-3
राती ११ः४५


इजिप्ट-1
असार ६ गते
20 Jun 2018 – 15:00 Local time

Group B

Luzhniki Stadium

Moscow




पोर्चुगल-1
बेलुका ५ः४५


मरोक्को-0
असार ६ गते
20 Jun 2018 – 18:00 Local time

Group A

Rostov Arena

Rostov-On-Don




उरुग्वे-1
राती ८ः४५


साउदी अरब-0
असार ६ गते
20 Jun 2018 – 21:00 Local time

Group B

Kazan Arena

Kazan




इरान-0
राती ११ः४५


स्पेन-1
असार ७ गते
21 Jun 2018 – 11:00 Local time

Group C

Ekaterinburg Arena

Ekaterinburg




डेनमार्क-1
बेलुका ५ः४५


अस्ट्रेलिया-1
असार ७ गते
21 Jun 2018 – 20:00 Local time

Group C

Ekaterinburg Arena

Ekaterinburg




फ्रान्स-1
राती ८ः४५


पेरु-0
असार ७ गते
21 Jun 2018 – 21:00 Local time

Group D

Nizhny Novgorod Stadium

Nizhny Novgorod




अर्जेन्टिना-0
राती ११ः४५


क्रोएशिया-3
असार ८ गते
22 Jun 2018 – 15:00 Local time

Group E

Saint Petersburg Stadium

St. Petersburg




ब्राजील-2
साँझ ५ः४५


कोस्टा रिका-0
असार ८ गते
15 Jun 2018 – 18:00 Local time

Group D

Volgograd Arena

Volgograd




नाइजेरिया-2
राती ८ः४५


आइसल्याण्ड-0
असार ८ गते
22 Jun 2018 – 17:00 Local time

Group E

Kaliningrad Stadium

Kaliningrad




सर्बिया-1
राती ११ः४५


स्विजरल्याण्ड-2
असार ९ गते
23 Jun 2018 – 15:00 Local time

Group G

Spartak Stadium

Moscow




बेल्जियम-5
साँझ ५ः४५


टुनीशिया-2
असार ९ गते
23 Jun 2018 – 18:00 Local time

Group F

Rostov Arena

Rostov-On-Don




दक्षिण कोरिया-1
बेलुका ८ः४५


मेक्सिको-2
असार ९ गते
23 Jun 2018 – 21:00 Local time

Group F

Fisht Stadium

Sochi




जर्मनी-2
बेलुका ११ः४५


स्वीडेन-1
असार १० गते
24 Jun 2018 – 15:00 Local time

Group G

Nizhny Novgorod Stadium

Nizhny Novgorod




इङ्गल्याण्ड-6
साँझ ५ः४५


पानामा-1
असार १० गते
24 Jun 2018 – 20:00 Local time

Group H

Ekaterinburg Arena

Ekaterinburg




जापान-2
राती ८ः४५


सेनेगल-2
असार १० गते
24 Jun 2018 – 21:00 Local time

Group H

Kazan Arena

Kazan




पोल्याण्ड-0
राती ११ः४५


कोलोम्बिया-3
असार ११ गते
25 Jun 2018 – 18:00 Local time

Group A

Samara Arena

Samara




उरुग्वे-3
बेलुका ७ः४५


रूस-0
असार ११ गते
25 Jun 2018 – 17:00 Local time

Group A

Volgograd Arena

Volgograd




साउदी अरब-1
बेलुका ७ः४५


इजिप्ट-1
असार ११ गते
25 Jun 2018 – 20:00 Local time

Group B

Kaliningrad Stadium

Kaliningrad




स्पेन-2
बेलुका ११ः४५


मरोक्को-2
असार ११ गते
25 Jun 2018 – 21:00 Local time

Group B

Mordovia Arena

Saransk




इरान-1
बेलुका ११ः४५


पोर्चुगल-1
असार १२ गते
25 Jun 2018 – 17:00 Local time

Group C

Fisht Stadium

Sochi




अस्ट्रेलिया-0
बेलुका ७ः४५


पेरु-2
असार १२ गते
25 Jun 2018 – 17:00 Local time

Group C

Luzhniki Stadium

Moscow




डेनमार्क-0
बेलुका ७ः४५


फ्रान्स-0
असार १२ गते
25 Jun 2018 – 21:00 Local time

Group D

Saint Petersburg Stadium

St. Petersburg




नाइजेरिया-1
राती ११ः४५


अर्जेन्टिना-2
असार १२ गते
26 Jun 2018 – 17:00 Local time

Group D

Rostov Arena

Rostov-On-Don




आइसल्याण्ड-1
राती ११ः४५


क्रोएशिया-2
असार १३ गते
27 Jun 2018 – 17:00 Local time

Group F

Kazan Arena

Kazan




दक्षिण कोरिया-2
बेलुका ७ः४५


जर्मनी-0
असार १३ गते
27 Jun 2018 – 19:00 Local time

Group F

Ekaterinburg Arena

Ekaterinburg




मेक्सिको-0
बेलुका ७ः४५


स्वीडेन-3
असार १३ गते
27 Jun 2018 – 21:00 Local time

Group E

Spartak Stadium

Moscow




सर्बिया-0
राती ११ः४५


ब्राजिल-2
असार १३ गते
27 Jun 2018 – 21:00 Local time

Group E

Nizhny Novgorod Stadium

Nizhny Novgorod




स्विजरल्याण्ड-2
राती ११ः४५


कोस्टारिका-2
असार १४ गते
28 Jun 2018 – 17:00 Local time

Group H

Volgograd Arena

Volgograd




जापान-0
बेलुका ७ः४५


पोल्याण्ड-1
असार १४ गते
28 Jun 2018 – 18:00 Local time

Group H

Samara Arena

Samara




सेनेगल-0
बेलुका ७ः४५


कोलोम्बिया-1
असार १४ गते
28 Jun 2018 – 21:00 Local time

Group G

Mordovia Arena

Saransk




पानामा-1
राती ११ः४५


टुनीशिया-2
असार १४ गते
15 Jun 2018 – 20:00 Local time

Group G

Kaliningrad Stadium

Kaliningrad




इङ्गल्याण्ड-0
राती ११ः४५


बेल्जियम-1
असार १६ गते
30 Jun 2018 – 17:00 Local time

Knockout Phase

Kazan Arena

Kazan




फ्रान्स-4
बेलुका ७: ४५


अर्जेन्टिना-3
असार १६ गते
30 Jun 2018 – 21:00 Local time

Knockout Phase

Fisht Stadium

Sochi




उरुग्वे-2
राती ११ः४५


पोर्चुगल-1
असार १७ गते
1 July 2018 – 19:00 Local time

Knockout Phase

Luzhniki Stadium

Moscow




स्पेन-3
बेलुका ७ः४५


रूस-4
असार १७ गते
1 July 2018 – 21:00 Local time

Knockout Phase

Samara Arena

Samara




क्रोएशिया-4
राती ११ः४५


डेनमार्क-3
असार १८ गते
2 July 2018 – 19:00 Local time

Knockout Phase

Samara Arena

Samara




ब्राजिल-2
बेलुका ७ः४५


मेक्सिको-2
असार १८ गते
2 July 2018 – 21:00 Local time

Knockout Phase

Nizhny Novgorod

Rostov-On-Don




बेल्जियम-3
राती ११ः४५


जापान-2
असार १९ गते
3 July 2018 – 19:00 Local time

Knockout Phase

Saint Petersburg Stadium

St. Petersburg




स्वीडेन-1
बेलुका ७ः४५


स्विजरल्याण्ड-0
असार १९ गते
3 July 2018 – 21:00 Local time

Knockout Phase

Spartak Stadium

Moscow




कोलोम्बिया-3
राती ११ः४५


इङ्गल्याण्ड-4
असार २२ गते
6 July 2018 – 17:00 Local time

क्वार्टफाइनल

Nizhny Novgorod Stadium

Nizhny Novgorod




उरुग्वे-0
बेलुका ७:४५


फ्रान्स-2
असार २२ गते
6 July 2018 – 21:00 Local time

क्वार्टफाइनल

Kazan Arena

Kazan




ब्राजिल-1
राति ११:४५


बेल्जियम-2
असार २३ गते
7 July 2018 – 17:00 Local time

क्वार्टफाइनल

Samara Arena

Samara




स्वीडेन-0
बेलुका ७:४५


इङ्गल्याण्ड-2
असार २३ गते
7 July 2018 – 21:00 Local time

क्वार्टफाइनल

Fisht Stadium

Sochi




रूस-5
राति ११:४५


क्रोएशिया-6
असार २६ गते
10 July 2018 – 21:00 Local time

सेमिफाइनल
Saint Petersburg Stadium

St. Petersburg




फ्रान्स-1
राति ११:४५


बेल्जियम-0
असार २७ गते
11 July 2018 – 21:00 Local time

सेमिफाइनल
Luzhniki Stadium

Moscow




क्रोएशिया-2
राति ११:४५


इङ्गल्याण्ड-1
असार ३० गते
14 July 2018 – 17:00 Local time

तेस्रो स्थानको खेल
Saint Petersburg Stadium

St. Petersburg




बेल्जियम-2
राति ७:४५


इङ्गल्याण्ड-0
असार ३१ गते
15 July 2018 – 18:00 Local time

फाइनल
Luzhniki Stadium

Moscow




क्रोएशिया-2
राति ८:४५


फ्रान्स-4